We are a leading Wholesale Trader of plasma head yk-100h yikuai cnc, nozzle electrode xf-400 wulian, nozzle electrode yk-200h, nozzle electrode fy-a-200 wulian, nozzle electrode set yk-100h yikuai yk and plasma nozzle eelctrode set xf-300 xf from New Delhi, India.
₹ 4000 / Piece Get Latest Price
| Torch model | plasma |
| Current rating | 200A |
| Nozzle bore | 1.5 mm |
| Cut type | Standard cut |
| Pack size | 10 pieces |
| Material | Copper |
| Plating | Chrome plated |
| Brand | Hypertherm |
Established in the year 2021 at Gali Ghasi Ram Hauz Qazi, Central Delhi, We “Industrial Agencies” are a Sole Proprietorship based firm, engaged as the foremost Importer of Welding accessories and many more.
₹ 200 / Set Get Latest Price
| Torch model | fy-xf-400 |
| Current rating | 200A |
| Cut type | Standard cut |
| Nozzle bore | 2.5mm |
| Material | Copper |
| Plating | Chrome plated |
| Brand | Hypertherm |
Minimum order quantity: 10 Set
Established in the year 2021 at Gali Ghasi Ram Hauz Qazi, Central Delhi, We “Industrial Agencies” are a Sole Proprietorship based firm, engaged as the foremost Importer of Welding accessories and many more.
₹ 260 / Set Get Latest Price
| Material | Copper |
| Country of Origin | Made in India |
| Delivery Time | within a week |
| Minimum Order Quantity | 100 |
| Production Capacity | 200 |
₹ 150 / Piece Get Latest Price
Established in the year 2021 at Gali Ghasi Ram Hauz Qazi, Central Delhi, We “Industrial Agencies” are a Sole Proprietorship based firm, engaged as the foremost Importer of Welding accessories and many more.
₹ 175 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Country of Origin | Made in India |
| Quantity | 100pcs |
| Delivery | Within week |
Established in the year 2021 at Gali Ghasi Ram Hauz Qazi, Central Delhi, We “Industrial Agencies” are a Sole Proprietorship based firm, engaged as the foremost Importer of Welding accessories and many more.
₹ 230 / Piece Get Latest Price
₹ 8000 / Piece Get Latest Price
₹ 475 / Piece Get Latest Price
Established in the year 2021 at Gali Ghasi Ram Hauz Qazi, Central Delhi, We “Industrial Agencies” are a Sole Proprietorship based firm, engaged as the foremost Importer of Welding accessories and many more.
PRINCE Agencies (OWNER)
Industrial Agencies
Second Floor, Shop No 16,17 And 18, Building No 2861, Gali Ghasi Ram Hauz Qazi, Delhi
New Delhi - 110006, Delhi, India